Level A = Al meerdere jaren danservaring binnen deze stijl. Deze lessen hebben een hoger/gevorderd tempo.
Level B = Geen of beperkte danservaring binnen deze stijl. Deze lessen hebben een rustiger tempo en er wordt extra aandacht besteed aan basispasjes/danshouding/arm-been-coördinatie
Geen vermelding van A of B = Het dansniveau is gemiddeld en zal aangepast worden aan het niveau van de ingeschreven leerlingen.
Extra info = Er worden geen toelatingsproeven georganiseerd, geen selectie tussen dansers gemaakt. Om toch voldoende te differentiëren en voldoende uitdaging te bieden, hebben wij enkele lessen gemarkeerd met level A of level B. Je mag gerust beide levels uittesten en nadien beslissen welk niveau je het beste ligt.
Extra info:
Omwille van het circulatieplan (oplossen verkeershinder op de parking) zullen de verschillende zalen in de gemeentelijke sporthal te Keerbergen op een ander tijdstip beginnen. Lessen in polyvalente zaal 1 en 2 zullen telkens starten om 5 na of 35 na het uur.