Uurrooster 2025-2026

Informatie

Start inschrijvingen = 1 juni 2025 – 10u

Level A = Al meerdere jaren danservaring binnen deze stijl. Deze lessen hebben een hoger/gevorderd tempo.
Level B = Geen of beperkte danservaring binnen deze stijl. Deze lessen hebben een rustiger tempo en er wordt extra aandacht besteed aan basispasjes/danshouding/arm-been-coördinatie
Geen vermelding van A of B = Het dansniveau is gemiddeld en zal aangepast worden aan het niveau van de ingeschreven leerlingen. 
Extra info
= Er worden geen toelatingsproeven georganiseerd, geen selectie tussen dansers gemaakt. Om toch voldoende te differentiëren en voldoende uitdaging te bieden, hebben wij enkele lessen gemarkeerd met level A of level B. Je mag gerust beide levels uittesten en nadien beslissen welk niveau je het beste ligt.

Maandag (dansjaar 2025-2026)


Dinsdag (dansjaar 2025-2026)


Woensdag (dansjaar 2025-2026)


Donderdag (dansjaar 2025-2026)


Vrijdag (dansjaar 2025-2026)


Zaterdag (dansjaar 2025-2026)

Extra info:

Omwille van het circulatieplan (oplossen verkeershinder op de parking) zullen de verschillende zalen in de gemeentelijke sporthal te Keerbergen op een ander tijdstip beginnen. Lessen in polyvalente zaal 1 en 2 zullen telkens starten om 5 na of 35 na het uur.